Červen 2013

Tropy

16. června 2013 v 19:01 | Joshua |  Prázdnota
Tak moc jsem se na léto těšila.. snad jsem skutečně věřila, že dokážu zhubnout.. a teď? Venku třicítky a já zalezlá doma, přemýšleujíc, co si vezmu zejtra na sebe, aniž bych se neupekla a zároveň nepohoršovala okolí.. dilema. Ani do jedněch kraťas z loňského roku se nenarvu.. na tílko by můj obvod paže nesměl překročit průměr menšího hrocha.. a nejhorší je, že nemam ani boty..

Asi rozstříhám nějaký starý rifle..

Přijímám sponzorské dary. ^^


Hawk.


Me-eh aka optimistický článek

1. června 2013 v 9:16 | J |  Prázdnota
Holčiny, z toho počasí venku by sice jeden blinkal, ale musím se s Vámi podělit o dobrou náladu. ^__^ Popravdě ani netuším, kde se vzala. :D Jen sedím, civím do monitoru a usmívám se jako idiot. Hmotnost je stále nechutně vysoká - pracuju na tom, ale to je skok sem, skok tam - s váhou asi nikdy nebudem kamarádi. Navíc mam pocit, že si váží jak chce a tak rozdíl poznám akorát podle oblečení. A myslím, že s tím "hubnutím do plavek" nemusím spěchat. *laxní pohled z okna*

Když už tu byl nějakej obsáhlejší článek, většinou se v něm skrývaly návaly stížností, pesimismu a celkové nespokojenosti se světem okolo. Ale proč? Člověk si tyhle stavy dělá sám. Opravdu. Stačí vypnout, ponořit se do vlastních myšlenek, vytěsnit ty "nevyhovující" a radovat se z maličkostí. Třeba dneska jsem na procházce potkala 5 šneků. ^^ U toho posledního mi to nedalo a chvíli jsem pozorovala jeho pomalou "chůzi" na druhý konec cesty. Ano. Opravdu. Několik minut jsem sledovala šneka. Žádná pointa se nekoná, nejspíš mi už kompletně přeplo v bedýnce - ale aj lajk it. :)

Miluju rozhovory s "nima" (a ne, už není řeč o hlemýždích :D). Můžete řešit naprostou banálnost, ale konverzace nevázne, pozitivní atmosféra roste - je to fajn, fajnový. :)

Uznávám, že to trochu postrádá hlavu a patu. Nevadí. :D

Těším se na večír. Jedinou starost mi dělá rozdováděnej žaludek, kterej ne a ne pochopit, že jídlo do něj putuje z důvodu přežití, nikoliv jeho vlastního požitku. Krušné časy.. :D Ale bude líp - bude líp, protože to cejtim. ^^ Jo a naučila jsem se hrát Poker. ^^