Prosinec 2012

Tak jinak

18. prosince 2012 v 3:09 | Joshua |  Prázdnota
Potřebuju se sebrat. Včera mi byl impulsem velice zvláštní sen. On byl sám o sobě dost šílenej, ale co mě zaujalo, byl fakt, že v tom snu jsem byla hubená. Ne _opravdu_ hubená - ale zkrátka.. drobnější. A probudit se pak do tukem obrostlé reality je celkem.. nepříjemný.

Znova jsem začla courat po blozích a různých stránkách o hubnutí, zkoukla jsem pár videí Super Size x Super Skinny (kdo nezná a má hlad, ať si to okamžitě najde na youtube - sledovat ty extrémně vypasený lidi, jak se cpou - z toho se jednomu zvedá kufr, to vám povim..) a teď přemejšlim.

Zaujala mě jedna stránka. Je to anglicky, ale to si myslím většině z vás nebude dělat problém přečíst. Mrkla jsem na pár bodů - ne že by to nebylo přibližně totéž, co ve většině "ANA tipů", ale pár zajímavejch rad se tam určitě najde.

Web zde.

Ale zase je to všechno o pevný vůli, motivaci a plánu. To se mi to kecá, když jsem dneska spořádala 3 chlebíčky, pár kostiček Vexta a pak ještě těstoviny s omáčkou (bleh). Asi proto i píšu ten článek - stydím se. A nejen za dnešek. Stydím se stýkat s lidma, které jsem dlouho neviděla.. nechci vidět jejich výrazy typu "tyjo ta přibrala". Možná je to přehnaný. Ostatní to tak asi neberou. Ale v mém mozečku už dlouho bliká kontrolka a já nevím, jak s tím naložit..

Další problém jsou Vánoce. Těším se na štědrovečerní večeři, ne že ne. Ale zároveň z ní mám panickou hrůzu.. Když na sobě teď začnu pracovat, co když to právě 24/12 celý totálně zkazim a ztratím sílu na to jít dál..? Nemůžu se tomu vyhnout. Ani nechci. Když už ne celej večer, aspoň na večeři budu s našima. A rejpat se v jídle asi nebude příliš.. vhodný.

No co, nebudu se jak pakoň vážit každej druhej den a ono se to třeba ztratí, že?

To jsou zase kecy, kecy.. :-D

No nic, měla bych jít spát.. jsou 3 ráno a za 2 hodiny vstávám, lepší to bejt nemůže. Tak jestli sem ještě někdo chodí, ocením případný komentář, či radu a zkušenost, jak se vypořádáváte se svátkama vy. :-)

Vaše opět(alesnadnenavždy) tlustá Joshua. *