Opět nějaké to shrnutí (srpen)

2. září 2012 v 23:55 | Joshua |  Diary
Nepíšu. Nemám čas. A ani náladu. Váha pořád tak nějak pendluje kolem 58-60. Jo - teď 56 už to dááávno neni, ale upravovat menu se mi nechce - zase to dokážu, vim to. Jen zkrátka mám teď jiné starosti. Změnila jsem školu - nebo lépe řečeno obor. Na konci roku mi vyšla pětka z matiky a nedala jsem ani komisioální zkoušky.. takže teď mě čekají rozdílovky a jdu znova do druháku - ale na učebním oboru servírka/kuchařka. No bude to.. zajímavý.

Další věc je, že konečně snad přichází období finačních výhod. Nebudu psát, o co konkrétního jde, ale zkrátka se nějakou dobu budu mít fajn. ^^ Jediný v co se teď modlím je, aby mě přijala nová třída, abych dostala na praxi nějakou fajn restauraci (nic nóbl, z toho mám hrůzu) a aby mě ten náhlej příval povinností nezničil hned během prvního měsíce haha.

Na blog určitě sem tam něco napíšu. Ale - a teď se na mě prosím holky nezlobte - nebudu tu pravidelně. Abych pravdu řekla, občas mrknu na nějaký 2-3 blogy - pak i sem, jestli někdo nenapsal, ale tím to hasne. Nejsou podněty k sepsání článku.. když koukám k vám, mam blbou náladu, že to tak zanedbávám. Ale tak snad až budu mít za sebou ty zkoušky a seznámim se s novo/starym prostředím, zase se třeba vrátím. :-)

Tak se mějte krásně a jestli právě držíte nějakou dietu, držím palce, ať to zvládnete a budete pak na sebé hrdé. :-)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama