Srpen 2012

12/8/12

13. srpna 2012 v 1:17 | Joshua |  Diary
Neděle

snídaně: nic
svačina: nic
oběd: brambory s 2 šiškama masa ("čevabčiči")
svačina: půlka salátové okurky
večeře: 3 toasty se sýrovou pomazánkou

pití: voda
pohyb: nic :-/

Ta večeře je katastrofa.. a fakt, že sedim celej den doma na zadku, ještě větší.. Na Guttalax si už dneska netroufám, protože zejtra odpoledne jedu do Prahy a nestojim o nějakou "nehodu". Ale cejtim se odporně.. odporně přecpaně.. nechutně.. tlustě.. nafoukle.. a všelijak, jen ne dobře.. do toho na mě vykoukne na FB fotka, na který je označenej on spolu s člověkem, kterého mám v přátelích. Že jsou na Václaváku. Právě teď. Co to se mnou je. Dřív jsem byla v Praze víc, jak doma. Každej den. A teď závidim partě buranů, který se tam podívaj jednou za čas? Beztak dělaj akorát ostudu.. co si to namlouvám.. je hrozný žít s vědomím, že nikam nepatříte.. nikdo o vás nemá zájem.. bohužel ani vy sami nevíte, co od života vlastně chcete.. Začínám být nějaká přecitlivělá.. a líná.. extrémně. Když nečumim na filmy, kouřim na terase. Když nekouřim, jim. A když nedělám ani jedno, spim. Hnus. Už chci zítřek.. vypadnout odsud.. kéž by natrvalo..

11/8/12

11. srpna 2012 v 18:40 | Joshua |  Diary
Sobota

snídaně: nic
svačina: nic
oběd: 2 knedlíky s omáčkou
svačina: nic
večeře: nic

pití: voda
pohyb: chůze

10/8/12

11. srpna 2012 v 4:13 | Joshua |  Diary
Pátek

snídaně: nic
svačina: nic
oběd: 2 ovocné knedlíky s tvarohem
svačina: nic
večeře: nic

pití: voda, 2dc bílého vína, 2 panáky (zelená, jelzin)
pohyb: chůze

Ten oběd se moc nevyved.. opět to "zachraňuju" Guttalaxem, takže sobotu nejspíš prosedím v oné místnosti haha.. ale váha zatím klesá a doufám, že i dál bude..
Jinak - původně jsem chtěla napsat samostatný článek, ale únava je mrcha a po troše toho povzbuzení a promluvě do duše s E. mě ty "jájsemhroznáchudinka" tendence přešly.. skoro. Byla jsem po týdnu s místní hospodě. Když vynechám fakt, že hned po příchodu na mě majitel vyvalil lístek, že tam mám dluh, kterej jsem při poslední návštěvě vzorně zaplatila, tak celej večer stál za hovno. Kašlu na to, že se vyjadřuju jako dlaždič. To zkátka jinak napsat nejde. Znova a znova dostávám facky v podobě toho, jak se onen kdysi "boží kluk" prezentuje jako naprosté hovado.. znova a znova si uvědomuju, že ačkoli můj mozek už přijmul fakt, že je to naprostý idiot, stále spouští příval slz, kdykoli je na můj účet adresováná nějaká "milá poznámka".. na druhou stranu mě to solidně nakopává, protože já dokážu být lepší. Dokážu být lepší, než všichni, co si na mě dneska otevřeli tlamu. Jsou to nuly.. neříkám, že všichni. Ale lidi, kteří se chovají, tak jak se chovají, mi ani za tenhle článek nestojí. Takže končím s vykecávkou - beztak to nikdo nebude číst a já si za pár měsíců řeknu, jak je možný, že ještě ve 4 hodiny ráno jsem měla tolik energie si tu vylejvat pocity. Nemám tu energii. Nemám. Dobrou.


9/8/12

11. srpna 2012 v 4:00 | Joshua |  Diary
Čtvrtek

snídaně: 2 plátky celozrného chleba se sýrem
svačina: nic
oběd: 3 broskve
svačina: nic
večeře: nic

pití: voda, Acai džus
pohyb: chůze

8/8/12

8. srpna 2012 v 7:09 | Joshua |  Diary
Středa

snídaně: nic
svačina: nic
oběd: nic
svačina: nic
večeře: nic

pití: voda, zelený čaj
pohyb: chůze

Dneska si dám po dlouhý době hladovku. Zvopáknout starý časy není k zahození - je asi divný, když to takhle řeknu, ale chybí mi ten pocit "prázdnoty" - lehkosti. Málokdo to pochopí. Ale já si to vyloženě užívám. Navíc to magický datum. ^^


7/8/12

7. srpna 2012 v 16:36 | Joshua |  Diary
Úterý

snídaně: 4dc polotučného mléka
svačina: nic
oběd: plátek celozrného chleba s žervé + salátová okurka (100g)
svačina: nic
večeře: nic

pití: voda, Acai-Berry džus, ochucená voda - Limetka, cca 2dc coly, malý panák Mandlové medoviny
pohyb: hodina na zahradě se psem, 6-7 km chůze + přelejzání brány atd. atd. - náročná noc :-D

Jo, počítám mléko jako jídlo. Možná je to divný, ale pomůže mi zahnat hlad a kalorická hodnota přeci jen není zrovna zanedbatelná, tak proto.

Edit: 7:06 (8/8/12) - to byl zase jednou úlet. Ještě teď necejtim nohy, zato znám plno nových míst v okolí tý naší vesničky. :-D


6/8/12

7. srpna 2012 v 16:32 | Joshua |  Diary
Pondělí

snídaně: půlka rohlíku s taveným sýrem
svačina: nic
oběd: 150g salátové okurky
svačina: nic
večeře: nic

pití: voda, cola :-/
pohyb: nic :-/

Hrozně proflákanej den u počítače.. stydím se. Ale váha zatím pořád klesá a to jediný mě drží. ^^


5/8/12 - I'm back

5. srpna 2012 v 16:35 | Joshua |  Diary
Neděle

snídaně: nic
svačina: nic
oběd: 100g kuřecího masa s hráškem, kapustou a omáčkou + 100g vařených brambor
svačina: nic
večeře: bílý jogurt

pití: voda, zelený čaj
pohyb: jízda na rotopedu


Vracím se, i když nevím, jak dlouho mi to vydrží.. jen už mě zkrátka nebaví být zalezlá se svejma špekama doma, když je venku tak krásně.. váha se vyšplhala na nechutné číslo, které nemám odvahu ani napsat aneb jak to vypadá, když 4 dny neděláte nic jinýho, než že se válíte u filmů, hulíte jointy a cpete se k prasknutí. Neřikám, že to nebylo fajn - hlavně ve skvělý společnosti. :-) Ale.. nesu za to dost otřesný následky, takže - dost.
Jinak - u Amy jsem narazila na archiv záznamů z Victoria's Secret Fashion Show a.. při pohledu na ty úžasný slečny se za sebe nehorázně stydím a poslední, na co dokážu myslet, je jídlo.. jsem tlustý prase, fuj.. a to to ještě nedávno vypadalo docela nadějně, že se snad dostanu pod těch prokletejch 55 kilo.. skutek utek. Druhý pokus, držte mi palce.