Březen 2012

Comeback 2 aneb nesnáším změny času

26. března 2012 v 23:05 | Joshua |  Prázdnota
Taky v tom doteď máte bordel? Je 11.. nebo 10 - v Rusku se maj fajn. Tam se žádný změny nekonaj a celej rok je stejnej čas. Ale tak - k věci. Stránky jsou skoro hotový, s povinnou četbou to ovšem vypadá bledě. K jídlu radši neřikám nic. Včera byl turnaj v šipkách. Skončila jsem 4. ze 13ti, což je fajn, kdyby mi to třetí místo tak blbě neuteklo vlastní blbostí (hrálo se poslední 3tí kolo s jednim místnim blbečkem, kterej o mě v jednom kuse rozhlašuje jaká jsem.. lehká holka, nejspíš proto, že s takovym krasavcem, jako je on, nechci nic mít, haha.. bylo to 1:1 - a byl rozstřel na středy, on to hodil nejvíc blbě - asi 12 cm od prostředka - řikám si "To mam v kapse." a lážoplážo hodim šipku.. na asfalt [to černý kolem terče] - ano, to byly nervy..). No neva - třeba příště.

Dneska jsme byly s Martinou na dílně třídit bordel a sundavat nárazníky z Feldy. Dlouho tu nic nebylo - pomalu, velice pomalu se dostávám z té nejhorší fáze (je mi fuk, že si to můžou přečíst lidi, co ho a tak znaj) a i když on dneska taky zavítal na dílnu, nějaký větší "stihy" jsem z toho neměla. Bylo na čase. I když.. pořád si něco namlouvám. Asi to ještě potrvá..

Tak a konečně k tématu, díky němůž je tenhle blog založenej. Jako každý den jsem dneska brouzdala na JenProMuze.cz - kvalitní web, doporučuju. :-D Ovšem co mě dostalo do kolen, byl článek "Holky, co se změnily z ošklivek na sexy baby." Projela jsem celou fotogalerii a šli na mě mdloby.. je fakt zajímá jen to jedno, jak ta holka vypadá.. jak je krásně hubená.. Je to tak - vždycky bylo, jen se o tom nemluvilo.. Tak proč to pokaždý zkazim. Co se mi honí hlavou, když si mažu rohlík Ramou a jako bonus si dám Hermelín..? Nic. Prostě vypnu a jen žeru, žeru, žeru, dokud už nemůžu, tak se odvalim do postele a čumim, čumim na facebooku a užírám se právě sežranejma kaloriema. Dneska si nějakej ten pohyb byl, ale žádná sláva - ten rohlík to nevymaže.. Aktuální váha je nevimkolik - zejtra jdu na prohlídku k doktorovi, tak se to (proti své vůli) dozvim.. achjo, doufám, že ji nestrhnu.. Jak mi bude trapně, až mě požádá, ať svklíknu do spodního prádla.. achbože.. já tam nechci.. Venku začíná bejt krásně teplo. A já s těma svejma kejtama a pěti pneumatikama můžu leda tak sedět doma na zadku nebo se pařit venku v dlouhejch kalhotech.. Tak jo - dost bylo sebelítostivejch keců. Ještě jedna fajn storka mě napadá - asi před týdnem jsme byli v hospodě, kde byli i kluci z vedlejší vesnice - dlouho jsme se neviděli. A včera mi bylo řečeno, že jsem prý zhubla. Říkal to právě jeden z těch kluků. Nevim, co o tom mam myslet - prý to řikal za střízliva. Takže buď špatně vidí nebo.. ne nezhubla jsem. Ani deka.. těch pár kilo byl beztak jen obsah žaludku atd. - a když jsem pár dní nežrala, je jasný, že to šlo pod 60.. ale - poslouchalo se to pěkně. ^^ Kéž by to tak byla pravda.. a kéž by si toho taky všiml někdo jinej.. třeba on.. tak - a vražte mi někdo facku - dík.

Busy

20. března 2012 v 3:29 | Joshua |  Prázdnota
Holky omlouvám se, že nepřispívám, ale momentálně mam plné ruce práce. Dělám známému webovky a až je někdy dodělám, už nikdy nechci slyšet slovo HTML nebo CSS.. Do toho se konečně vrhám na povinnou četbu, takže se tu asi nějaký čas neukážu. Váha pendluje mezi 59-60 kg. No - nadšená z toho nejsem, ale aspoň nepřišel žádnej jo-jo efekt.

Tak se držte kočky a snad brzy "naviděnou". :-)


17/3/12

17. března 2012 v 11:26 | Joshua |  Diary
B: 2 menší mrkve, 6 cherry rajčat, banán, 80g bílého jogurtu
S: x
L: ?
S: x
D: x
voda, ovocný čaj
Alcohol: nic
Activity: za hodinu jdem bruslit :-)
Ta snídaně je přímo obří, ale probudila jsem se asi ve 2 ráno a už nemohla usnout (ještě aby jo, když jsem prospala celej pátek..). A přišel na mě hlad. Tak aspoň, že je to vesměs zdravý.


16/3/12

17. března 2012 v 2:17 | Joshua |  Diary
B: x
S: x
L: 200g rizota, 1 plátek sýru Eidam 30%
S: x
D: x
voda - moc vody
Alcohol: nic
Activity: nic
Dnešek jsem celej prospala.. na pár hodin jsem byla vzhůru akorát odpoledne a večer.. Nemůžu alkohol ani cejtit..

15/3/12

15. března 2012 v 15:31 | Joshua |  Diary
B: x
S: x
L: 2 krajíce chleba (161 kcal), tavený sýr Javor (1 čtvereček - cca 50 kcal), 5 cherry rajčátek (+- 10 kcal)
S: x
D: x
voda, ovocný čaj, černý čaj, 900ml jablečného džusu (abstinent v hospodě :-D)
Cigarettes: 10 +-
Alcohol: 2x brusinkové Frisco, 3 dc růžpvého vína (Tokaji), 20ml vodky :-|, 30ml Absintha
Activity: 2-3 km chůze

Jinak jako by toho nebylo málo, zase se mi zdálo o něm. A hned 2 sny. V jednom bylo všechno ok, byli jsme kamarádi. A ve druhym.. ve druhym jsme byli v nějakym pochybnym podniku. Byl tam on a ještě jeden kluk. V zápětí se strhla rvačka a jeho někdo bodnul.. a pak jsem se probudila. Podvědomí je proti mě.. co to má sakra znamenat..

*

Achjo - má smysl se vyjadřovat k tomu alkoholu? -.- To je tak, když vám v 10 napíše kamarád, jestli nejdete na pokec. A skončíte u vás doma s Absinthem u Srabbleu. :-D Achjo.. trošku motivační bude zítřejší váha, jelikož (jak všichni víme) alkohol odvodňuje. Takže 58 kg haha? :-D Jsem hodně naivní vim. Sakra štve mě to.. zejtra 200g rizota a čau. Aspoň 2 hodiny mučení na rotopedu.. FML.

14/3/12

14. března 2012 v 19:19 | Joshua |  Diary
B: x
S: x
L: 12ks maki sushi - 4x okurka, 4x losos, 4x tuňák (původně jsem jich měla sníst 6, ale spolužačka, se kterou jsme se domlouvaly na oběd - brala jsem to z Oriental City s sebou -, nedorazila, takže jsem to zhltla sama :-|)
S: půlka salátu z McDonalda (bez dresinku!) - Páťa koupil, aniž by se zeptal, zdali mám hlad :-D Ale hodnej Páťa. ^^ Tak aspoň rajčata, plátky okurky a trochu salátu jsem snědla ^^
D: x
2x Red Bull (350ml a 250ml), 2x kafe s mlékem bez cukru, voda
Cigarettes: 10 +-
Alcohol: nic
Activity: 2-3km chůze, za chvíli si možná půjdu ještě zacvičit, ale jsem KO :-|
Jinak váha 59,7 kg. Na to, že jsem jedla, paráda. :-) Čekala jsem něco přes 60. ^^
Dneska chci jít spát brzo a dohnat ten včerejšek. Celej den do sebe leju samej kofein, taurin a podobný svinstva, takže tělo přeci jen potřebuje time-out. :-D
(obrázek ilustrativní z léta 2010)
Chci léto sakra už! :-D

Next "sleep-is-waste-of-time" night

14. března 2012 v 5:43 | Joshua |  Prázdnota
..a nejdelší název článku ever, haha. No jo - opět jsem nespala. To by nebyl takovej průser, kdybych dneska nejela do školy a k tomu doktorovi. To už neni moc haha. Bylinkovej čaj totálně zklamal.

Řikáte si, co jsem asi tak dělala celou noc? Dobrá otázka. Nic. Civěla na různá videa, smála se lidem, co si myslí, že mají talent (a pak přijde malý asiat a všechny je strčí do kapsy, trololo) a předvádí své pěvecké či taneční kreace na youtube, mrkla na pár choreografií a začla jsem vážně uvažovat, že až zhubnu (ehm ehm), začnu chodit na hip-hop nebo street dance. On v tom vlastně není moc rozdíl.. prostě tancovat.

Kolem půl 5 mi napsal jeden kluk odsud, jestli nejdu ven. Haha - tentokrát s nádechem ironie - napsala jsem "Jasně, za hodinu jsem u tebe." a šla do vany. Když jsem se vrátila, čekal mě nával zpráv. On to myslel vážně. :-D Bydlí asi 2-3 km odsud a už vidim, jak se tam táhnu potmě po hlavní silnici mezi kamionama. Vtipálek.

A teď - teď sedim s ručníkem na hlavě a přemýšlím, proč sem vůbec píšu takový zajímavý informace a nejdu se radši podivat, co že to máme za předměty.

Jinak kuřáci - vysvětlí mi někdo, proč modrý L&Mka jsou o 7 korun dražší, než modrý Viceroyky, když "chutnaj" uplně stejně? Reklama? Nebo what the fuck?


Go on!

13. března 2012 v 19:36 | Joshua |  Prázdnota
Váha klesá světelnou rychlostí. ^^ Odpoledne byla 59,8! Už jsem skoro zapomněla zvuk škrundajícího žaludku. :-D Ale je to tak skvělej pocit, kterej nic nenahradí. K obědu jsem snědla ten toustovej chleba se sýrem, ale tak co už. Alespoň mi neni zle - už si nikdy nedám bylinkovej čaj proti nachlazení. Něco tak odpornýho jsem snad ještě nepila a to prostě nešlo "nezajíst".. Bleh. Ale jedno plus to má - začínám se cejtit malátně, takže snad usnu před půlnocí a ráno pofrčim s Martinou na prohlídku. Nesnášim nemocniční prostřeí, ordinací nevyjímaje. A když jsem byla upozorněna, že ona ordinace vůbec nevypadá jako ordinace, ale spíš jako dům hrůzy.. paráda. :-D

Jinak předevčírem jsem zkoukla film The Thing (Věc) - ten novej z roku 2011 a musim říct.. hrůza hrůz. Atmosféra žádná, trapné nic neříkající scénaře, nudní herci. Ani jsem to nedokoukala a asi 20 minut před koncem vypla a šla spát. Hodina a půl promarněného času stačila.

Jdu vás oběhnout, podívat se na pár dílů TBBT a spát.


13/3/12

13. března 2012 v 19:23 | Joshua |  Diary
B: x
S: x
L: 2 plátky toastového chleba, Eidam sýr 30% (celkem 368 kcal)
S: x
D: x
voda, bylinkový čaj
Cigarettes: 3
Alcohol: nic
Activity: 1h tanec

Tak hladovka se nekonala. Udělalo se mi z toho bylinkovýho čaje zle.. Ale tak pořád jsem snědla jen pětinu kalorií, které bych měla za den přijmout, abych nepřibrala ani nehubla. Můžete si to taky spočítat, ale je to jen základní příjem, bez pohybu. Čím větší fyzickou práci vykonáváte, tim víc toho můžete logicky sníst. Minimální denní příjem tedy spočítatáte: vaše váha x 26.3 = MDP

Mně vyšlo na 60 kilo 1578 kcal na den. Což je dost a to jen tak nepřekročím, když vytrvám. ^^

BTW zajímavej nápad. :-)

12/3/12

12. března 2012 v 22:50 | Joshua |  Diary
B: jogurt Termix (166 kcal)
S: x
L: x
S: x
D: 4 kousky čokolády s drcenými pistáciemi
Red Bull, kafe s mlékem, voda, ovocný čaj
Cigarettes: 10 +-
Alcohol: nic
Activity: chůze 5 km +-, cca 40m běh (nechtěla jsem cestou z vedlejší vesnice potkat na hlavní kamion), cca hodina zpěv (taky aktivita, ne :-D)
Tu "véču" mi vnutila mamča a já neodolala. Ještě, že v tom balení jsou opravdu jen 4 pidikousíčky. ^^ Miluju pistácie. Ale přeslazená jsem na další tejden dopředu. Tady foto, abyste mi věřili, že to snad neni taková tragédie. Mimoto pohybu bylo víc, než dost. Nesnášim lítání po úřadech..
Jinak ten narcistickej design je výsledkem nudy a mých marných pokusů v photoshopu. Původně to byla (a je) moje hlavní fotka a profilovka na FB. Ale tak.. proč to nenacpat i na blog, že. :-D
Jdu si udělat čaj, dát poslední cigaretu a spát, než mě přepadne hlad. Zejtra už večer nic nebude. A mohlo by bejt hezky, chci bruslit. ^^