Závody, stánek a výčitky svědomí

28. ledna 2012 v 17:50 | Joshua |  Prázdnota
Ahoj holky. Dneska jsem to zvorala.. před chvilkou jsme přijeli ze závodů domu. No.. pohybu bylo myslím docela dost.. ale co jsem tam do sebe nacpala.. no je mi ze mě zle. Přijeli jsme tam brzy ráno - asi v půl 7. Nikde nikdo, venku tma a zima. K snídani jsem si dala jeden máslový croissant. Po delší době docela kalorická bomba, ale věřila jsem, že to během dne hravě spálim. (Ono je docela náročný pobíhat po trati a hledat dobrý místa k natáčení a neskočit někomu pod kola :-D) Ovšem to nejhorší mělo ještě přijít.. dopoledne se mi udělalo zle. Ze zimy, z hladu, nějak ze všeho.. tak jsem si rezignovaně koupila bramborovou polévku rozlévanou do plastových "kelímků" a plátek chleba.Dobrý. Hlad jsem zahnala. Prošli jsme s kamarádkou kus trati ve snaze najít stodolu, kde byl dobrej flek a nakonec po setkání s "partou" srnek jsme se radši vrátily do depa. Kde mě opět přepadl hlad.. Šli jsme teda znovu ke stánku. "Párky, klobásy, langoše, hamburgry, sýr v housce.." - opravdu "dietní výběr". Jenže to nešlo. Prostě - jsem neodolala a aniž bych se nadála, už jsem stála u stolku a objednávala sýr v housce. Jenže každý asi ví, že to není "jen" sýr a houska. Taky rajče, okurka, salát (což je fajn), ale hlavně.. MAJONÉZA. nemluvě o tom, že samotný sýr je smažený.. Bylo toho - moc. Naprosto _obří_ houska a _obří_ sýr v ní. A já to všechno snědla..


Brrr ještě teď se otřásám odporem, jaký jsem čuně.. Těch několik čajíčků to už opravdu nezachrání. Po příjezdu domu jsem se odvážila stoupnout na váhu, i když jsem to neměla v plánu a světe div se - 61,0. Stejně jako včera. Jak je to možný? Netušim. Ale můžu jen říct - bohudík. Už se to nestane. Nesmí. O_O K večeři si udělám čajíček a čau.

Tak.. zpověď hříchů je za mnou. ^^ Jinak k samotným závodům - byla to pecka. Boban s bráchou dojeli čtvrtí a to vesměs jen proto, že v první RZetě před ně pořadatel omylem pustil jiné auto, které je zpomalilo a ve 3 RZ se trochu "ťukli" se stromečkem. :-D No a on jel samozřejmě taky a.. skončil hned v první eRZetě (RZ = rychlostní zkouška - zkrátka jedno kolo závodu). Tedy auto skončilo. Konkrétně hned ve druhý zatáčce. Převodovka v háji. Zbytek odjezdil v autě jednoho ze svých známých, který se nabídl, že se budou střídat.. odvážný to chlapec. A jak dopadl nakonec, nevím a nějak je mi to fuk. ^^ A pak tu byl Andy (ah ah :-D) - jeden Němec, co taky jezdí rallye. Sice jel jak na výlet, ale byl to hroznej sympaťák a svezla jsem se s ním jedno kolo při tréninzích. ^^ Prostě Andreas kámo - začnu se pořádně učit německy asi.. :-D

Dost bylo vykecávek - přidám jídelníček, půjdu si trochu zacvičit a spát. Dneska toho bylo moc. :-)

Venku je nechutná zima.. pořád..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 maťulka maťulka | Web | 28. ledna 2012 v 19:16 | Reagovat

to jídlo neva občas každý uklouzne...dle mě se to ještě nemohlo odrazit na váze...nebo jo? v tomhle se moc nevyznám...jo alespoň sis to hezky užila v takový den se tyhle prohrešky občas můžou omluvit dobrou náladou...drž se beru...;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama