Ostuda

9. ledna 2012 v 16:54 | Joshua |  Prázdnota
Přesně tohle slovo mě vystihuje. Nejen, že se od Vánoc cpu jako prokopnutá a na váze jsem (radši) nestála přibližně týden, do toho se ještě hádám, s kým můžu.. a mrzí mě to. Asi se opravdu blíží konec světa. (?) Každopádně to je slušnej podnět k tomu začít se sebou (po kolikáté už? O_o) něco dělat. Žádné svátky ani oslavy v nejbližší době v kalendáři nevidím, takže důvodů "hřešit" nebude snad moc.

Dneska jsem nesnědla pro jistotu nic. (Mám pocit, že přes ten prosinec jsem se najedla nejmíň na rok dopředu..) Ovšem nutno podotknout, že probudit se mi povedlo až ve 3 odpoledne. Budu s tim muset zajít k doktorovi, protože ta neustálá únava není normální. Nejsem schopná normálně fungovat, pokud nespím aspoň 8 hodin denně. o_O

Navíc pozítří, potom 14tého v sobotu a 18tého ve středu mě čekají zkoušky.. Už teď se pomalu hroutím, jakej to bude průser.. A 28/1 jsou závody, na které nejspíš nepojedu. (Aneb moje vlastnost pohádat se opravdu s každým kvůli naprostý kravině a neschopnost se omluvit.)

Jdu si uvařit zelenej čaj. A uvažuju, že vyzkouším "techniku", kterou podporuje Amy (a slečna Greenová) a zejtra vyrazím nakoupit pár lihovin. >:-) Radši budu snad nonstop v lihu, než vnímat realitu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama