Money, money, money

9. ledna 2012 v 18:44 | Joshua |  Prázdnota
Napíšu ještě jeden článek, když už jsem se tak dlouho flákala. ^^ Vánoce.. hrůza. Otec se na štědrý den opil v hospodě a na večeři dorazil zlitej pod vobraz.. chudák máma. Dala si s výzdobou takovou práci. Ani dárky se nerozdávali, až den potom. Mam novej mobil a jedna z prvních stažených aplikací byly kalorické tabulky + jídelníček. :-D Zatím využito jenom dvakrát. Kdo se má koukat na ty stovky kalorií, fuj.

Silvestr byl oproti štědrému dni paráda. S Bobešem a Martinou jsme si udělali "privátek" v jednou domě, co měla Martina na starost na hlídání přes Vánoce, když majitelé odjeli kamsi na dovolenou. Sledování partičky, objednávání špaget a lahve šáňa ve 2 ráno (:-D), zpívání pochybných písniček, vylití jablečného džusu do klína, "hnědé šmouhy".. :-D Fakt to byl báječnej večer.. o to víc mě mrzí, že jsem se s nima v pátek pohádala.. ale o tom se rozepisovat nebudu - nechci ta to myslet. Ono se to časem dá do pořádku snad.

Pak tu byl jeden "úlet" s nynějším něcojakospolužákem. Jsem spojená s jednou třídou na pár předmětů. V poslední den školy ped svátkama jsme to zakempily v číně a po pár sklenkách vína a panácích vodky to dopadlo.. no podle očekávání. Ovšem na něj jsem ani nepomyslela, takže jedno plus to má. Joshinka se začíná probírat. :-D

Teď převládá stres ze zkoušek, jak už jsem psala. No a k názvu článku. Jsem opět zadlužená, až to hezký neni.. 23/12 se to v místním podniku jaksi zvrhlo a byl z toho účet za 1000,- (to je ještě minimum - majitel usnul kolem 22:00 hodin a polovina lidí si nejspíš odešla bez zaplacení, tím pádem "škody" na vypitých lahvých jsou mnohem vyšší..). Zatám mám zaplaceno 500,- - dalších 500,- mu dám, až něco vydělám. To asi taky stojí za zmínku. Našla jsem na netu brigádu, kde budu prodávat výrobky od tělesně nebo mentálně postižených lidí. Výdělek sice není nic moc, ale pořád lepší, než nic. A navíc fajn pocit, že vlastně dělám dobrej skutek. :-)

No nic - jdu hrát s kamarádem CSko. Třeba přestanu aspoň na chvíli myslet na to blbý účetnictví a ekonomiku..

A jinak holky - moc se omlouvám, že v poslední době vůbec nechodím na Vaše blogy. Slibuju, že to napravím. ^^

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama