Lehkost

26. ledna 2012 v 15:04 | Joshua |  Prázdnota
Je mi krásně. ^^ Krásně i když prázdně. Hehe. Dnes jsem se po dlouho době (vyjma středy, kdy dojíždím do školy) vzbudila před 12tou hodinou. Líbí se mi, že po ránu nemívám nikdy hlad. Ani dneska. A to jsem se ták bála usnout, že ráno to bude ještě horší.

Musím se přiznat - jeden prohřešek za ty 3 dny tu.. a to včera večer 2 kousky Toffifee a med (v čaji). Důvod to mělo jednoduchý a velice nepřekvapivý. Nejsem žádný pravidelný konzument marihuany, ale když se něco najde a je fajn společnost.. :-) Zkrátka jsme si se známym dali brko. Bylo mi fajn - asi hodinu. Pak mě přepadl nesnesitelný hlad. Měla jsem pocit, že žaludek se mi scvrkává a znova roztahuje, jen abych mu tam dolu něco "přihrála".

No.. když to teď tak píšu, mam hrozný výčitky. Průměrný člověk by asi řekl: "Vždyť to byly jen 2 pitomý kousku, tak co řešíš?" Ale i ty 2 pitomý kousky měly podle Diet Diary 80 cal..

Každopádně dneska se zatím držím - už v pořadí třetí den - říká se, že nejkritičtější. Kupodivu ho zatím zvládám celkem fajn. Venku je moc hezky, i když příšerná zima. A konečně jde internet. :-))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama