Prosinec 2011

11/12/11

11. prosince 2011 v 16:50 | Joshua |  Diary
B: x
S: x
L: x
S: x
D: x
Cigarettes: 1
Alcohol: x
Activity: sedylehy 30x, dřepy 30x, kliky 20x, 30 minut tanec. Nebyl čas. :-/
Water: 2l

Zmatek..

11. prosince 2011 v 4:41 | Joshua |  Prázdnota
Uplně zbytečně se tu rozepisuju o blbostech.. to jsem (byla) opravdu tak zaslepená? Dneska v hospodě jsem potkala jednoho kluka. Bejvalej učitel co se zajímá o psychologii. A - řekněme, že mě _hodně_ šokovalo, jak rychle mě prohlíd. Domluvili jsme se, že někdy zajdem na kafe. Fajn se s ním povídá - asi proto, že mám ten pocit, že mi rozumí..

Vážím 61,4 - měla bych napsat nadšený článek, ale nenapíšu. Protože už se sama v sobě nevyznám.. a půjde to ještě dolů..

Už nevím co psát.. jdu to radši zaspat.

Kdybys jen věděl..


10/12/11

10. prosince 2011 v 16:54 | Joshua |  Diary
B: 2 malé kousky tmavého chleba, 2 plátky plátkového sýra, kousek červené papriky
S: x
L: x
S: x
D: ovocný čaj 3dc

Cigarettes: 8 +-
Activity: pobíhání po trati :-D ne tak vážně - asi 1 km chůze - pak očumování, poskakování (byla zima) a asi 40m běh (když je někdo opožděnej a nechce se nechat zajet :-D)
Alcohol: x
Water: 1,5l

No jo - asi si myslíte, co má znamenat ten chleba apod. ráno. Ale chtělo to aspoň trochu energie - chvilku to vypadalo, že budem stát v jedný hnusný zatáčce ve vestách a mávat, když se něco stane, aby stihli pozastavit závod. Bylo málo pořadatelů. Z čehož nakonec (díkybohu) sešlo. Ale to chce pevný nervy! :-D

..dobře - příště si dám radši kafe. ^^

Tired

10. prosince 2011 v 16:36 | Joshua |  Prázdnota
K čertu.. automatický ukládání - vypnuto.. tak se mi právě smazal článek, grejt. Hm, tak se pokusim to sesmolit znova no - aspoň ve zkratce. :-D Závody byly super - sice jsem byla jen na prvních dvou eRZetách, protože to počasí se nedalo, ale i tak paráda.

Hubnutí jde zatím krásně. Teď už to dokážu. A ne 3,4 kila jako obvykle a pak to vzdát. Pěkně minimálně 10 a udržet si to.

Naši se mě asi pokoušej umučit - konkrétně tedy mamka. Od chvíle, co přijela ze školení, vaří jak o život. Kdyby aspoň vařila nějaký nepoživatelný blafy, ale ne - ona pěkně kuře, brambory - teď k večeři toasty.. uuuh. Zrovna před chvilkou jsem nalítla s talířem plnym již zmiňovaných toastů. Asi až moc prudce jsem ji odbila, že nemam hlad, načež jsem pro jistotu dodala, že jsme na závodech měli langoše. (kéž by to tak byla pravda, haha *plesk*)

Padá na mě únava - 4 hodiny spánku jsou fakt málo. Přidám sem jídelák a půjdu chrnět, tak se držte holky a ahoj. :-)

(*Jestli se ten článek zase vymaže, tak asi vyskočim z okna. :-D)


Ta slečna má můj obdiv. :-O

Hurá!

10. prosince 2011 v 1:26 | Joshua |  Prázdnota
Jooo já jsem tak šťastná, že to možný neni! *-* Jedu na závody - je mi dobře (asi proto, že nic nejim a tim pádem není co zvracet :-D) a navíc mi váha před chvílí ukázala nadějný čísílko - 62!

Jdu spát - za nějakých 5 hodiny vyjíždíme. Hell yeah! ^___^


9/12/11

9. prosince 2011 v 19:11 | Joshua |  Diary
B: mrkev
S: x
L: x
S: x
D: x
Cigarettes: 3 - ani jedna nedokouřená
Alcohol: x
Activity: x
Water: 1l
Ano - hrozně málo piju, taky už jsem to zaregistrovala. :-/ Ale zbytečně se přelejvat vodou, když žízeň neni.. Jinak ráno sice mrkev, ale kolem oběda to šlo zas všechno ven.. asi v pondělí zajdu k doktorovi.

"Co je to kalorie?"

9. prosince 2011 v 8:01 | Joshua |  Prázdnota
Něco na odlehčení - pořád si akorát stěžuju a stěžuju, ale teď jsem narazila na výbornej vtip. :-D

Co je kalorie ?

Kalorie jsou malé svině, které nám v noci vlezou do skříně a přešívají nám věci, aby nám byly stále menší..

(Proboha ať vrátěj tu reklamu na voňavku. Na ty tyčinky se nedá koukat. *slintá* :-D Ano je mi líp. ^^)

Insomnia 2..

9. prosince 2011 v 4:29 | Joshua |  Prázdnota
Zase nemůžu spát.. je to všechno na hlavu.. přemýšlela jsem o tý záhadný nemoci, googlila kde se dalo a dospěla sem k závěru, že si za to asi opravdu můžu sama.. Oslabená imunita, "nestabilní" žaludek, nervozita a v neposlední řadě ta moje zatracená nespavost - následky mích nekonečných pokusů o zhubnutí. Nutno podotknout - o nezdravý zhubnutí..

Tolik lidí mi už hučelo do hlavy: "No tak jez pravidelně? 5x, 6x denně po malejch porcích. A dělej nějakej sport." Jo - jenže to by muj život a denní program nemohl bejt jeden velkej chaos. Náplánovat si jídelníček je zkrátka nad moje síly. Ten pohyb je dobrá rada. Tu se i pokouším dodržet. Ale kámen úrazu je fakt, že při tomhle "zdravym" hubnutí by šly dolu max. 3 kila za měsíc. A to.. ano - a to se mi zdá málo.. Zkrátka motivace. Na váze stojím každej den (někdy i několikrát denně >_<) a každý deko dole je nepopsatelnej pocit. Jedna kamarádka mi nedávno řekla: "A proc si nemuzes pockat mesic? Kdyz si "tlusta" nekolik let, tak proc to chces za tejden?" Já nevim.. opravdu nevim.. a proto se budu dál motat v tomhle prokletym kruhu dokud.. dokud co? Dokud si totálně neodrovnám organismus? Nebo dokud si nepřivodim nějakou závažnějšá nemoc, po který sice třeba doopravdy zhubnu.. ale budu tak spokojená? Tak co je to se mnou, že i když vím, kam tohle všechno vede, pořád v duchu počítám kalorie a zkouším si 3 roky starý o několik čísel menší kalhoty..?


8/12/11

9. prosince 2011 v 4:13 | Joshua |  Diary

B: x
S: x
L: x
S: x
D: x
Cigarettes: 1
Alcohol: x
Activity: nic - je mi zle..
Water: 1,5l


7/12/11

9. prosince 2011 v 4:13 | Joshua |  Diary
B: x
S: x
L: x
S: x
D: x
Cigarettes: x
Alcohol: x
Activity: jestli se ploužení do a ze školy dá počítat jako aktivita..
Water: 1l