Introduction

1. listopadu 2011 v 6:47 | Joshua |  Prázdnota
Zdravím Vás holky.
(Nepředpokládám, že by sem někdy zavítalo druhé pohlaví.)

Tohle je v pořadí už můj druhý blog, s jehož pomocí a třeba i Vaší podporou, za kterou budu jedině ráda, se pokusím dosáhnout své vysněné váhy. A že to bude dlouhá cesta. Ale tentokrát to nevzdám, jako kdysi. Jak řekl on - pokud něco opravdu chceš, tak si za tím stůj, bojuj o to a dostaneš to.

Už nějaký čas se potuluji po různých blozích s podobnou tématikou a překvapilo mě, že většinou to nejsou 13tileté holčičky, jak si většina lidí myslí, ale podobná věková kategorie, jako já.

Takže abych se trochu představila.

Jmenuji se Lucka, ale zůstaňme u Joshe - během těch pár let už jsem si zvykla a navíc je to víc "inkognito". :-) V srpnu mi bylo 18 let. Studuji dálkově cestovní ruch v Praze a ve volném čase (kterého moc není) zajdu ráda na nějaký koncert nebo jinou akci. Už je tomu nějaký ten pátek, co jsem potkala jeho. Něco proběhlo a ne jednou, ale z jeho strany to bylo vždycky jen povyražení po pár pivech a moje sebevědomý postupem času dospělo až k bodu mrazu.. "Nechce se mnou být, protože jsem tlustá. Jasně - v posteli se to ztratí. Ale že by se mnou měl jít mezi lidi - nikdy!" A to byl vesměs i první impuls k tomu, začít se sebou konečně dělat. I po několika nezdarech to ale nevzdávám. Ale to není jediná motivace. Vždyť se na sebe už nemůžu podívat ani do zrcadla, aniž bych automaticky nezatahovala břicho a neházela znechucené pohledy..

Tak to tak ve zkratce. Píšu časně ráno proto, že mě moje milovaná kočička po vyčerpávajících 3 hodinách spánku probudila a dožadovala se snídaně.

Přes víkend mi nebylo nic moc - ani nějaká viróza. Nebo je taky možný, že jsem si těma hladovkama už slušně rozházela metabolismus. Každopádně cokoliv jsem snědla, hned šlo ven..

Takže za poslední 3 dny to máme 1 rohlík s Lučinou a 6ks takovejch těch "polystyrénů" polytejch jugurtem. Do 1000 kcal, což jsem si stanovila prozatím jako maximum denního příjmu (časem možná ještě snížím), jsem se vešla s přehledem, takže i když to byl víkend proválenej u filmů s kyblíkem u postele, dalo se to. :-D + teda litry a litry zeleného čaje a neperlivé vody. Jinak kdyby si někdo chtěl spočítat BMR (bazální metabolismus), může tak učinit tady.

Good luck! :-)

(Váhu a výšku uvedu v menu. je to fakt děsivý číslo..)

BTW teď koukám jaký to máme dneska krásný datum na nový začátek 1.11.2011. :-)))
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama