Back

15. listopadu 2011 v 22:25 |  Prázdnota
Vůbec nic sem nepřibývá, vim.. to proto, že jsem zase všechno podělala a jim si co chci, kdy chci.. ani s tim abstinovánim to nevydrželo dlouho.. achjo já se tak stydim. Vždycky, když do sebe doma z nudy (ano, čtete správně - to je to nejhorší) nacpu, mam hrozný výčitky, ale zvracení mam za posledních pár dní víc než dost, takže se radši uklidňuju řečma typu: "Od zejtřka už si budu dávat bacha." Ale to zná asi každej..

Nevim, co dělat. Nejíst mi přijde jako blbost. Stejně to dopadne, jak to dopadne a akorát si přivodim další jo-jo efekt. Mimochodem po tom poslednim pokusu to je jedno celý kilo.. paráda..
Chce to systém. Asi si začnu všechno plánovat, psát si seznamy a tak podobně, protože se mi ze života pomalu stává chaos.

Potřebuju práci. Nutně. Už mě nebaví pořád "ždímat" naše a poslouchat věčný výčitky. Víte, co mi otec řekl, když jsem na něj po jeho proslovu, jak jsem doma na obtíž, vyrukovala s tim, ať mi teda navalí spoření a že se s radostí odstěhuju? Že se se spořením můžu rozloučit. Že bych to rozházela a za půl roku bych byla zase tady. To určitě. Dala bych cokoliv za to odsud vypadnout a když by se mi to povedlo, rozhodně bych si to udržela. Tak ať si ty prachy sežere - obstarám si je sama..

Zjistila jsem, že když jsem ve stresu a nebo nemam, co dělat, jim.. ani to nekontroluju, nemyslim na to, ale to je tady jedna müssli tyčinka, támhle banán.. Je mi ze mě špatně. Zejtra zase po týdnu do školy - aspoň přijdu na jiný myšlenky třeba..

Krucinál musim ze sebou něco udělat.. už jen kvůli.. když ne kvůli sobě, tak kvůli němu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama